vinox matic odkamieniacz do urządzeń gastronomicznych

KIEHL VINOX-MATIC 10L (11,5kg)

Środek odkamieniający do stosowania w zmywarkach przemysłowych
ładowanie
232,22
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • ID: 428
  • Kod EAN: 4031255039510
  • Numer katalogowy : j 55 55 10
  • Wydrukuj kartę
Producent: kiehl preparaty myjąco czyszczące
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  
Kiehl Vinox-Matic to płynny produkt odkamieniający na bazie kwasu do usuwania zabrudzeń mineralnych i wapiennych z powierzchni w przemysłowych zmywarkach jedno- i wielokomorowych oraz z naczyń przeznaczonych do kąpieli wodnej typu Bain-Maries lub urządzeń podgrzewających na gorącą wodę.
Preparat działa szybko i skutecznie.
Usuwa uporczywe osady wapienne i związane w nich zanieczyszczenia - w ten sposób przyczynia się do spełnienia wymogów higienicznych w kuchni.
Regularne używanie produktu Vinox-matic zapobiega osadzaniu się dalszych zabrudzeń wapiennych i zachowuje wartość czyszczonego materiału.
Produkt jest niskopieniący i wolny od środków zapachowych oraz barwników.

Polecane zastosowanie Kiehl Vinox-Matic:

Polecany do wszystkich kwasoodpornych powierzchni i przedmiotów w obszarze kuchennym.
Nie nadaje się do wrażliwych na działanie kwasów materiałów z kamienia naturalnego i sztucznego oraz metali kolorowych i lekkich.
Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów prowadzi do nieodwracalnych szkód materiału. Nie nadaje się do odkamieniania urządzeń kuchennych, w których gotuje się wodę przeznaczoną bezpośrednio do spożycia takich jak: podgrzewacze na wodę do przyrządzania herbaty, ekspresy do kawy.

Sposób użycia Kiehl Vinox-Matic:

* Odkamienianie zmywarek
 
Przed przystąpieniem do odkamieniania i napełnieniem komory, należy wyłączyć dozownik lub odłączyć od urządzenia dozującego podłączony produkt czyszczący. Zmywarkę napełnić świeżą wodą i w zależności od wielkości osadów wapiennych wlać 50-100 ml produktu Vinox-matic na 1 L wody, bezpośrednio do komory. Włączyć zmywarkę na ok. 10-15 min. Następnie odprowadzić wodę i skontrolować powierzchnię. W razie potrzeby czynność powtórzyć. W celu wyczyszczenia strefy spłukiwania przygotować roztwór roboczy produktu Vinox-matic w rozcieńczeniu 100-200 ml na 1 L wody i spryskać nim czyszczoną powierzchnię. W przypadku dużych osadów wapiennych spryskać wielokrotnie. Chwilę odczekać. Na zakończenie procesu odkamieniania zmywarkę wymyć gruntownie czystą wodą lub napełnić świeżą wodą i włączyć klika razy program płukania. Przed przystąpieniem do regularnego procesu mycia podłączyć produkt do mycia naczyń lub włączyć dozownik.
 
* Mycie powierzchni (metoda spray)
 
W zależności od wielkości osadów wapiennych wybrać ustawienie dyszy od 1:4 do 1:10. Powierzchnię spryskać i chwilę odczekać. Na zakończenie czyszczoną powierzchnię spłukać gruntownie dużą ilością czystej wody.
 
Zużycie:
 
Zużycie chemii zależy od specyficznych warunków obiektowych i wprowadzonych danych.
 
pH 0,5/*/1,5
 
 
Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
clinex odkamieniacz
CLINEX DESTONER 5L
107,00 PLN
h630 mycie lodówek, chłodni i stali szlachetnej
VOIGT H630 5L
134,05 PLN
h693 odkamieniacz
VOIGT H693 5L
237,97 PLN
dix professional do usuwania kamienia i rdzy
DIX PROFESSIONAL KAMIEŃ I RDZA 500ml
9,49 PLN
forlux ng odkamieniacz do zmywarek
FORLUX NG 501 STONE REMOVER 5L
95,88 PLN
Sklep internetowy Sellingo.pl