środki czystości dla kuchni i gastronomii

KUCHNIA I GASTRONOMIA

Sortuj produkty
sortuj wg :

Utrzymanie właściwego poziomu czystości i higieny w kuchennych restauracjach ma kluczowe znaczenie zarówno dla osób spożywających posiłki uprzednio przygotowane w tych miejscach, jak i dla personelu tam pracującego. Zarówno w kuchni, jak i w całym obszarze gastronomicznym, szczególne znaczenie ma przestrzeganie wszelkich norm fitosanitarnych, dobór odpowiednich środków ochrony osobistej, jak również używanie profesjonalnej chemii dla gastronomii.

1 2 3 4 8 9 10

Chemia dla gastronomii

Produkty z tej kategorii to specjalistyczna chemia dla gastronomii, która w bezpieczny i skuteczny sposób usunie nawet najtrudniejszy brud z miejsc przygotowywania posiłków. Nasze pozycje to m.in. preparaty do czyszczenia przypalonego tłuszczu, środki do mycia lodówek i do mebli kuchennych. Znajdują się tu niezwykle skuteczne płyny do naczyń w wielolitrowych pojemnikach, a także uniwersalne preparaty, które sprawdzą się do każdej powierzchni. Dzięki naszej profesjonalnej chemii dla gastronomii wyczyścisz także piece, piekarniki, rożny, grille, czy nawet frytkownicę.

Chemia do kuchni – płyny do mycia naczyń

Profesjonalne mycie naczyń to ważna część funkcjonowania każdej restauracji. W doborze środków czystości do kuchni restauracyjnych ważna będzie ich skuteczność, która ograniczy czas mycia do minimum. Gdy każdy stolik jest zajęty, nie ma czasu na błędy, a naczynia muszą lśnić czystością. Nasza chemia dla gastronomii jest dostosowana do takich właśnie potrzeb. Tabletki do zmywarki, proszek do mycia i sól do zmiękczania wody to specjalistyczne środki do czyszczenia naczyń, które przydadzą się użytkownikom zmywarek, a superkoncentraty do ręcznego mycia naczyń będą odpowiednie dla kuchni tradycyjnych.

Specjalistyczne środki czystości do kuchni

Przestrzenie takie jak zamrażarki, chłodnie, komory wędzarnicze i inne pomieszczenia, w których jest przechowywana żywność, muszą być czyszczone regularnie. Specjalistyczne środki czystości umożliwią dokładną dezynfekcję i usunięcie trudnych plam, np. zabrudzeń z żywicy wędzarniczej, które w takich miejscach powstają. Chemia do kuchni dostępna w Gamma Service gwarantuje czystość w każdym pomieszczeniu gastronomicznym. Nasze produkty charakteryzuje wydajność, przyjemny, niedrażniący zapach i skuteczność wyróżniająca się na rynku.

 

Sklep internetowy Sellingo.pl