środki do powierzchni zmywalnych clean360.pl

POWIERZCHNIE ZMYWALNE

Sortuj produkty
sortuj wg :

Wszystkie powierzchnie ponadpodłogowe na rynku chemii gospodarczej zwane są potocznie powierzchniami zmywalnymi. Należą do nich m.in. biurka, blaty, lady sklepowe, krzesła, parapety, ramy okienne, a także płytki ścienne i wyposażenie danego pomieszczenia. Mycie powierzchni ponadpodłogowych wymaga użycia odpowiednich preparatów. Wśród produktów z naszej oferty znajdziesz specjalistyczne płyny do mycia szyb, preparaty do czyszczenia mebli (w tym środki do mycia drewna olejowanego), które sprawdzą się w biurach oraz domach. Oferta naszego sklepu zawiera profesjonalną chemię, która usunie nawet najtrwalsze zabrudzenia bez narażania powierzchni na uszkodzenia.

1 2 3 4 5 6 7

Płyny do mycia mebli

Systematyczne mycie i pielęgnacja są kluczowym zabiegiem, który pozwoli nam utrzymać nasze meble w stanie świetności przez długie lata. W Clean360 znajdziesz takie środki, z którymi odświeżysz drewniane powierzchnie i pozbędziesz się z nich trudnych plam. Nabywając środki czystości online, inwestujesz w preparaty najlepszej jakości. Środki do mycia drewna dostępne w Gamma Service skutecznie usuną brud, kurz i zatłuszczenia z delikatnych powierzchni, zostawiając je z nową warstwą ochronną i połyskiem. 

Płyny do mycia okien i szkła

Mycie powierzchni zmywalnych to także dbanie o czystość okien i parapetów. Na stronie clean360.pl wyposażysz się w ekologiczne płyny do mycia szyb, luster i wszelkich powierzchni szklanych. Nasza oferta odpowiada na wszystkie potrzeby naszym klientów. Wiemy, że mycie okien potrafi być uciążliwe, dlatego przygotowaliśmy takie środki, które są skuteczne i łatwe w użyciu. 

Uniwersalne płyny do mycia powierzchni zmywalnych

W szerokiej gamie produktów oferowanych przez Gamma Service trafisz na uniwersalne płyny do mycia powierzchni zmywalnych zarówno o łagodnym działaniu, jak i o specjalistycznych właściwościach. Dzięki naszym środkom antybakteryjnym pozbędziesz się drobnoustrojów z pomieszczeń takich jak SPA i przestrzenie okołobasenowe. Umyjesz stal szlachetną i sanitaria, rozpuścisz nikotynę i wypolerujesz porcelanę. Wszystko to w towarzystwie przyjemnych, nieduszących zapachów.

 

Sklep internetowy Sellingo.pl